Kaybolan Yıllar serialı(30-34 bölümlər)

Reklam :
Nextazdan sizlərə.Biz sizləri düşünərək bir çoxlarının sevərək izlədiyi Kaybolan Yıllar serialından bir neçə bölümün özətini blogda yerləşdirmişik.Buyurun oxuyun.30cu bölümnən başqayır:
Bölüm : 30
Esmer ve Ali Birlik’e Karşı
Niran,Eşref’e Kader’in hamile olduğunu söyler.Eşref için bu namus meselesidir.Doğruca Çesen’e gider.Ondan bu lekeyi temizlemesini ister.Aksi halde birbirlerine düşman olacaklarını söyler.Niran,amacına doğru bir adım daha atmıştır.Tam bu sırada Ezel’in Rosa’nın kızı olduğunu öğrenir.Eline bir koz daha geçmiştir.Niran’ın kafasında kırk tilki dolaşmaya başlar.


Ezel,Esmer’den ayrılmaya kararlıdır.O’nun bu kararlığı Esmer’i adeta öldürür.Tam bu noktada,Selçuk’da Esmer’le konuşur. Ezel’e zarar verdiğini ve ondan uzak durmasını söyler.Esmer,Ezel’den uzak duracağı sözünü verir.Bu Esmer sözüdür.

Bu arada “VAT”da adını sıkça duyurmaya başlar.”Birlik”te “VAT”dan rahatsız olamaya başlamıştır.”VAT”ın araştırılması için Esmer ve Murat görevlendirilir.Esmer,Çesen’den önemli bir silah sevkiyatı yapılacağını öğrenir.Bu sevkiyatın önüne geçmek “VAT”ın görevidir.Ama bu kez hiç de kolay olmayacaktır…

Bölüm : 31
Esmer ve Şeref Namlunun Ucunda
Silah ve patlayıcı sevkiyatının yönetimini “Birlik” Esmer,Murat ve Avşar’a verir.Tam sevkiyatın ortasında “VAT” harekete geçer ve ortalık cehenneme döner.Sevkiyat için çalışanlardan biri Esmer’in tuzağına düştüklerini anlar.

Esmer’i vurur.Yardıma Ali yeteşir.Adamın bir kez daha silahını ateşlemesine izin vermeden O’nu vurur.Esmer’i Ezel’in çalıştığı hastaneye götürür.Ezel,Esmer’i ameliyata alır.

Sevkiyat sırasında gelişen olayları öğrenen Niran öfkeden kudurmuş gibidir.Aslında Niran’ın başı büyük derttedir.Çünkü içinde, Eşref’in torunlarını öldürtmek için yaptığı pazarlığın kayıtkları olan bir cd ile meçhul bir kişi tarafından tehdit edilmektidir.Bu meçhul kişinin kim olduğunu öğrenmek için Bulgar’dan yardım ister.

Öte yandan Şeref ve Esmer bilgi alışverişi için buluşur.Ancak onları izleyen bir çift göz ve sniper namlusu vardır.Namlu,Şeref ve Esmer’in üzerinde dolaşmaya başlar.Şeref,Esmer’e geçmişi ile ilgili bilgi verecektir.Ama tam bu sırada,namlu Şeref’in üzerinde durur…

 Bölüm: 32. 

Esmer Yaşamındaki Sırları Çözme Peşinde
Esmer ve Ezel kaybolan yılların acısını çıkarırcasına mutludur.Birbirlerini bulmanın tadını doya doya çıkarmaya bakarlar,evlilik kararı alırlar.

Esmer,Selçuk ve Meral’den Ezel’i istemeye gider.

Esmer, yaşamlarındaki sırları çözmeye de kararlıdır. Bankadaki kasada bulduğu fotoğraflar ve dosyanın geçmişe dönük ipuçları sakladığından emindir.Ancak dosyadaki yazılar şifrelidir.Şifrenin anahtarını bulmak için, Ali ile birlikte Şeref’in evine gider.Oysa ev onlar için ölüm yeri gibidir ve eve girdikten kısa süre sonra üzerlerine kurşun yağmaya başlar…Korkulu saatler yaşayan sadece Esmer ve Ali değildir.

Niran’da kim olduğunu bilmediği kişiler tarafından evden karga tulumba götürülür ve şiddet uygulanarak sorgulanmaya başlar.

Niran korku içindedir,güvenini yitirmiş, psikolojik olarak çökmüştür.Ama Niran’ı daha büyük sürprizler de beklemektedir..

 Bölüm : 33
Yiğit Bıçaklanır
Yiğit tinerciler tarafından bıçaklanır ve ameliyata alınır.. Hastaneye gelen Ezel,Meral ve Selçuk la karşılaşır.İkisi de Ezel’i defterden silmiştir. Aslında,Meral Ezeli kaybetmemek için korkunç adımlar atmıştır ve bu sırrı içinde saklamaktadır. Bulgar’ la konuştuktan sonra Niran ilk hamlesini Avşar a yapar.O’nu tecavüz olayını bildiğini belli tehdit eder.İkinci hamleyi ise Bulgar’ a kızıyla ilgili dosyayı sunarak yapar.Bulgar, Niran dan aldığı dosyayla Ezel in peşine takılır.
Ezel için korkulu saatler başlamıştır. Bu korkulu saatler Esmer in kabusu olacaktır.Ali ve Esmer’i ise şaşırtıcı büyük sürprizler beklemektedir.

 Bölüm : 34
Ezel Tehlikede
Esmer ve Ali karşılarında Şeref’i görünce şaşkına dönerler,İlk şoku atlattıktan sonra geçmişleri ile ilgili sorular sormaya başlarlar…

Bir yandan Bulgar bir yandan ruh dengesi bozulmuş Meral ,ikisi de Ezel’in peşini bırakmak niyetinde değildir.Meral,Ezel’i ziyarete gelir.O’ndan geri dönmesini ister.Kabul etmeyen Ezel’e gözü dönmüş halde saldırır.

Rosa ,Niran’a gider.O’ndan,geçmişte Bulgar’la yaşadıklarını,Ezel’in Bulgar’ın kızı olduğunu herkesten özellikle de Çesen’den saklamasını ister.Niran bunu kabul eder.Ama bir şartı vardır.Rosa için bu şart imkansızdır,ancak çaresizdir de…

Bütün bu gelişmeler arasında Rosa ve Ezel’den sonra,Çesen,Esmer ve Eşref Bulgar’ın nefesini hissetmeye başlamıştır..

Kaybolan Yıllar serialı(30-34 bölümlər)” üzərinə 39 şərh

  1. DANIELA LELE

    Selem, i am from Romania and i watched the soap and i can”t say how much i cryed all this time. The story about 3 friend Ali, Ezel and Esmer is very sad, but in the end you know love takes the lead. Well done. congratulation. And for all the turkhis actors gule-gule

    Bəyən

Bir cavab yazın

Sistemə daxil olmaq üçün məlumatlarınızı daxil edin və ya ikonlardan birinə tıklayın:

WordPress.com Loqosu

WordPress.com hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış / Dəyişdir )

Twitter rəsmi

Twitter hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış / Dəyişdir )

Facebook fotosu

Facebook hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış / Dəyişdir )

Google+ foto

Google+ hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz. Çıxış / Dəyişdir )

%s qoşulma